Jdi na obsah Jdi na menu
 


Holly Maria Combs

30. 11. 2008

 

22.10.2006 10:38 | Sheryl |HEREČKY

Datum: narození:03.12.1973

Místo narození:San Diego, Kalifornie, USA

Znamení: Střelec

 

Životopis:

Její mamince Laurelai Combs (později si budovala kariéru jako zpěvačka a herečka) bylo pouhých čtrnáct let, když otěhotněla. Hollyini rodiče se sice vzali, ale po dvou letech se rozvedli. Navzdory tomu všemu se ale Laurelai o Holly dobře starala. Možná už proto, jaké měla její matka zkušenosti, zůstala Holly Marie Combs jedináčkem. Své první tetování si nechala udělat v patnácti, když bylo její matce třicet. Bydlely spolu. Byly nejlepšími kamarádkami a zároveň nejhoršími nepřáteli. V patnácti měla v bocích 115 cm!

Jako malá chtěla být mořským biologem a její nejoblíbenější předmět ve škole byla angličtina, nejhorším naopak matematika. Studovala na Dětské profesionální škole v New Yorku. Holly je velkým milovníkem zvířat. Má doma 3 koně (Jesse, Jake, Jezebel), 5 psů (Hugo, Travis, Sugar, Thunder a Lola - té dala jméno Lin, Alyssina máma J), 2 kočky (Blue, Selena), 3 papoušky (Lollipop, Flower, Glow), a potom další (nepojmenované): koně, kočku, psa, 5 králíků, želvu a 4 rybky. Dále v létě pečuje o 2 třídní křečky z Lyndon Storm. Jeden z nich má jen tři nohy. Když byla Holly mladší, měla také sibiřského huskyho jménem Wiley. Sedm let byla také vegetariánkou.

Jinak o sobě tvrdí, že je „domácí člověk“ a ráda jen tak zahradničí, stará se o svá zvířata a samozřejmě o Finleyho. Její nejoblíbenější kuchyně je italská. Ve svém domě v Bell Canyon Area v údolí San Fernando v Kalifornii prý nemá ani televizi. Přesto má své oblíbené pořady (X-Files, Přátelé, Mad About You), na které se občas někde podívá. Hollyin nejoblíbenější herec je Andy Garcia a nejoblíbenější film Wild At Heart.

 

Spolupracovala už s Tomem Cruisem a Susan Sarrandon. Chtěla by se dostat k práci s Oliverem Stonem. Při konkurzech na role působí jako ta nejtišší myška, ale přitom si svou ctižádostí a cílevědomostí vybuduje vždycky pozici, ze které jí už nikdo nikdy nevystrnadí. Jako Kimberly Brock v PICKET FENCES byla inteligentní dívkou z malého města ve Wisconsinu. 89epizodní seriál byl žánrově krimi-drama a pojednával o „Brockovic“ rodině.Při natáčení
ČARODĚJEK se prý Holly Marie Combs jednou dívala do zrcadla a ono prasklo. Její nejoblíbenější epizody jsou Všechno zlé pro něco dobré (1x1) a Procitnutí (2x12). Holly a Shannen Doherty byly nejlepší kamarádky už 8 let před tím, než začaly hrát v Čarodějkách. Mezi natáčení ráda sleduje talk show s Alyssou Milano. Každý týden večeřela u Alyssy a u Shannen na ranči zase venčila své koně.

Holly Marie Combs ráda poslouchá country, ale také skupiny The Supremes a
U2. Je také velkou fanynkou skupiny Remy Zero, kde je hlavním zpěvákem Alyssin ex-manžel Cinjun Tate.
Podporuje charitu Thursday´s Child na pomoc teenagerům na útěku, protože říká, že ona sama neměla nejideálnější mládí… Kromě pořadů o
ČARODĚJKÁCH účinkovala v show Sharon Osbourne a dělala hostesku na předávání cen „Nickelodeon Kids Choice Awards“. V roce 2002 byla vyhlášena časopisem FHM jako 62. nejvíc sexy žena světa. V roce 2003 pak 78. v časopise Stuff.

V roce 2006 se jí narodil druhý syn - Riley Edward Donoho

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

www.evka-blog.estranky.cz

(Evča tvé sb, 14. 12. 2008 13:40)

Ahojky! Jak se máš? Já dobře. Obcházím SB,tak se ti hlásím. Zatím pa Evča

www.evka-blog.estranky.cz

(Evča tvé sb, 13. 12. 2008 11:31)

Ahojky! U mě na blogu je další bleskovka,tak budu moooc ráda když se zapojíš! Zatím pa Evča

www.evka-blog.estranky.cz

(Evča tvé sb, 5. 12. 2008 14:55)

Ahojky sbéčko! Jak se vede? Já dobrý. Tak zatím a užij si Mikuláše!

Spřátelení-bohužel ne

(Prue , 4. 12. 2008 10:01)

Já se s tebou nespřátelim, protože už mam moc spřátelených blogů a tvůj blog mě nenadchnul